Konkurs Bridgestone! Kup opony i wygraj wyjazd na MotoGP!
MotoRmania
8 lutego 2013

Spotkaj się z Valentino Rossim i Bridgestone! 

Informacja prasowa

W ramach wsparcia dla wprowadzenia serii opon Battlax Hypersport S20 w 2012 roku i Battlax Sport Touring T30 w roku 2013, Bridgestone Europe uruchomiła konkurs promocyjny dla klientów i sprzedawców opon Bridgestone. Oprócz elektryzujących pakietów weekendowych MotoGP, zwycięzcy będą mieli okazję osobiście spotkać Valentino Rossi…

W ramach ekskluzywnej oferty za pośrednictwem europejskiej sieci dealerów opon Biker’s Club Bridgestone oferuje 12 weekendowych pakietów MotoGP do wygrania w 2013 roku, obejmujących imprezę Bridgestone Motorsport MotoGP oraz pokrycie wszelkich kosztów podróży, zakwaterowania i wstępu na wyścigi.

Każda z 12 nagród zostanie przyznana jednemu szczęśliwemu uczestnikowi i jednemu sprzedawcy w ramach sieci Biker’s Club. Wszystkie nagrody obejmują osobiste weekendowe spotkanie z 9-krotnym mistrzem świata Valentino Rossim w jego pit stopie na MotoGP.

Zobacz też: FILM Misja Rossi: jak zdobyć wejściówkę na MotoGP i spotkać mistrza?

Klienci mają szansę wygrać jedną z tych nagród za zakup zestawu (przód i tył) opon premium serii Bridgestone Battlax Hypersport S20 lub Battlax Sport Touring T30 w punkcie sprzedaży sieci Biker’s Club na terenie Europy*. Po wypełnieniu krótkiego formularza w sklepie klienci muszą następnie zarejestrować swoje uczestnictwo na specjalnej stronie internetowej: mission-rossi.com

Po zarejestrowaniu się i udzieleniu poprawnej odpowiedzi na trzy pytania konkursowe uczestnik ma szansę wygrać jedną z dwóch nagród oferowanych podczas każdej z 6 weekendowych imprez MotoGP od maja do września 2013: Le Mans, Catalunya, Assen, Sachsenring, Brno i Silverstone. Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadamiani o wygranej na dwa miesiące przed każdą z powyższych imprez MotoGP.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły