Kilka najlepszych ujęć z minionego sezonu MotoGP

- Piotr Jędrzejak

„2016: historia oszałamiającego sezonu”

Wczoraj zakończył się jeden z najciekawszych sezonów MotoGP. Mimo, że tytuł Mistrza i Wicemistrza był już jasny, to wyścig w Walencji jak zwykle dostarczył niesamowitych emocji. Wygrał go Jorge Lorenzo, w świetnym stylu kończąc swoją przygodę z Yamahą – w najbliższym sezonie będzie jeździł w Ducati. Na podium razem z nim zameldowali się Marc Marquez oraz Andrea Iannone.

Organizator MotoGP udostępnił krótkie podsumowanie minionego roku. W klipie „2016: historia oszałamiającego sezonu” znalazło się kilka najciekawszych ujęć ukazujących aż 9 różnych zwycięzców wyścigów. Co to były za emocje! Do następnego wyścigu MotoGP już tylko 132 dni.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl