Dovizioso już trenuje

- Mick

Zaledwie dzień po operacji Andrea Dovizioso był już na siłowni, gdzie trenował w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu MotoGP… mimo świeżo złamanego obojczyka.

Fabryczny zawodnik Ducati złamał obojczyk podczas nieformalnych zawodów motocrossowych i poddał się natychmiastowej operacji.

Choć niektórzy zastanawiali się, czy Włoch zdoła wrócić do sił przed zaplanowanym na 19 lipca, pierwszym wyścigiem sezonu MotoGP, on sam pokazał dzisiaj, że nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Co prawda nie robi jeszcze pompek i nie dźwiga ciężarów, ale Dovi jeździł już na stacjonarnym rowerze i wykonywał ćwiczenia rozgrzewające.

Zobaczcie sami:

https://www.instagram.com/p/CCEXjBNoLf9/?utm_source=ig_web_copy_link

Czy Dovi będzie miał jednak wystarczająco sił, aby w Jerez nawiązać walkę z Marquezem i spółką?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl