Czapka z autografem Valentino Rossiego na WOŚP

- Mick

Już po raz piąty w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy zaangażował się także… Valentino Rossi! Dziewięciokrotny motocyklowy mistrz świata przekazał na licytację czapkę z autografem i specjalną dedykacją.

„For WOŚP 2017” – takie słowa widnieją obok autografu na charakterystycznej, żółtej czapce z logami Monstera, 46 i Yamahy, którą Rossi przekazał na 25. finał WOŚP. Licytacja na profilu WOŚP na Allegro potrwa jeszcze 13 dni, do 27. stycznia. Aktualna cena to 760 zł. Rok temu podobna, czarna czapka została wylicytowana za 2200 zł. Jak będzie tym razem?

W licytacji czapki Valentino Rossiego możecie wziąć udział TUTAJ. Powodzenia!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl