Yamaha R6 w czeskim wyścigu drogowym 300 ZGH: piękny onboard z perfekcyjnym dźwiękiem
Piotr Jędrzejak
5 lipca 2019

Niby zwykły onboard… A jednak szybka jazda w wyścigu drogowym, ładny obrazek, a przede wszystkim perfekcyjnie nagrany dźwięk eRszóstki czynią cuda.

Wiecie na pewno, że za naszą południową granią, Czesi organizują wyścigi drogowe. Jeden z nich to 300 Zatáček Gustava Havla w Horicach.

Znacie gościa o ksywce Murtanio? Jest dość popularnym youtuberem, publikuje m.in. filmy z szybkiej jazdy motocyklem. Najważniejsze jednak, że świetnie opracował technikę nagrywania – potrafi połączyć odpowiednie ustawienie kamery oraz mikrofonów, a następnie połączyć to w pięknie wyglądający i perfekcyjnie brzmiący obrazek.

Jak napisał Murtanio: „Ze względu na mój wypadek w Hengelo, nie mogłem wystartować w Horicach na 300 ZGH. Pojechał tam jednak kibicować i zamontowałem kamerkę koledze – to zawodnik Sebastian Frotscher z zespołu Team Schleizer Dreieck. 

Te okrążenia są z pierwszej kwalifikacji, więc nie są najszybsze, ale wydaje mi się, że bardzo przyjemnie się je ogląda. A szczególnie z takim ustawieniem mikrofonów. (…)”

Po prostu włączcie film na pełny ekran i rozkręćcie głośniki.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły