Yamaha R6 w czeskim wyścigu drogowym 300 ZGH: piękny onboard z perfekcyjnym dźwiękiem

- Piotr Jędrzejak

Niby zwykły onboard… A jednak szybka jazda w wyścigu drogowym, ładny obrazek, a przede wszystkim perfekcyjnie nagrany dźwięk eRszóstki czynią cuda.

Wiecie na pewno, że za naszą południową granią, Czesi organizują wyścigi drogowe. Jeden z nich to 300 Zatáček Gustava Havla w Horicach.

Znacie gościa o ksywce Murtanio? Jest dość popularnym youtuberem, publikuje m.in. filmy z szybkiej jazdy motocyklem. Najważniejsze jednak, że świetnie opracował technikę nagrywania – potrafi połączyć odpowiednie ustawienie kamery oraz mikrofonów, a następnie połączyć to w pięknie wyglądający i perfekcyjnie brzmiący obrazek.

Jak napisał Murtanio: „Ze względu na mój wypadek w Hengelo, nie mogłem wystartować w Horicach na 300 ZGH. Pojechał tam jednak kibicować i zamontowałem kamerkę koledze – to zawodnik Sebastian Frotscher z zespołu Team Schleizer Dreieck. 

Te okrążenia są z pierwszej kwalifikacji, więc nie są najszybsze, ale wydaje mi się, że bardzo przyjemnie się je ogląda. A szczególnie z takim ustawieniem mikrofonów. (…)”

Po prostu włączcie film na pełny ekran i rozkręćcie głośniki.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl