Wypadek-domino na torze drogowym – ujęcia z wielu kamer!
Piotr Jędrzejak
15 października 2013

Pamiętacie multi glebę, która przytrafiła się w wyścigu drogowym na Oliver’s Mount?

W pierwszym zakręcie po starcie doszło do naprawdę poważnie wyglądającego wypadku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Niespełna miesiąc temu pokazywaliśmy Wam nagranie tego wypadku z jednego ujęcia kamery, a teraz pojawiło się coś więcej. Dzięki skompilowaniu nagrań ze wszystkich obecnych tam kamer (na poboczach oraz w motocyklach), widać dokładnie co się stało.

Wygląda na to, że kierowca pomarańczowego motocykla pozwolił sobie zbyt blisko podjechać do rywala, czego skutkiem było przypadkowe zaciśnięcie przedniego hamulca – identycznie, jak w przypadku Sete Gibernau w MotoGP, w roku 2006. Oby przy odbudowywaniu motocykla zainwestował w osłonki dźwigni hamulca…

Obejrzyjcie video i posłuchajcie reakcji komentatora. Szczególnie przypadł nam go gustu tekst „zakręt stał się alejką do kręgli z motocyklami będącymi wszędzie!„.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły