Wjedź na tor z fabrycznym zespołem Suzuki!
Pejser
31 lipca 2014

Fabryczny zespół Voltcom Cresent Suzuki przyjedzie na tor Pannonia Ring SPECJALNIE DLA WAS. Zapraszamy na dwudniowy track day w towarzystwie „MotoRmanii”!

Czy może być coś lepszego niż jazda na torze w towarzystwie zawodników fabrycznego zespołu wyścigowego? Teraz dzięki firmie GrandysDuo, wielu z Was będzie mogło spędzić swoje marzenia. MotoRmania zaprasza Was na tor Pannonia Ring w dniach 26-27 sierpnia na dwa dni treningów z fabrycznym zespołem Voltcom Cresent Suzuki.


Firma GrandysDuo, która jest jednym ze sponsorów zespołu fabrycznego, zadbała o zorganizowanie tej wspaniałej imprezy, i wyróżniła „MotoRmanię” możliwością współpracy przy rejestracji uczestników, a także możliwości zaproszenia swoich czytelników, zajęcia się nimi pod kątem szkoleniowym oraz zorganizowania wyścigu pucharu RSV4. Oczywiście na miejscu będzie nasz fotograf – do waszej dyspozycji. Wszystkie zdjęcia z jazdy będziecie mogli bezpłatnie ściągnąć z naszego portalu.  Pejserini oraz Pasio zajmą się jazdami instruktorskimi – instruktorów na miejscu będzie naturalnie znacznie więcej.
Będziecie mogli pociągnąć Eugena Lavertego za ucho i uważać, żeby nie podbić oka kolanem Alexowi Lowsowi. Kto wie? Może zawodnicy fabryczni pokażą Wam, jak jeździć na torze Pannonia?  To szansa pojeżdżenia z najlepszymi, odwiedzenia wspaniałego obiektu i zabawy w stylu „MotoRmanii”.  Obydwa dni będą przeprowadzone w formie typowego track -daya. Przewidziane jest minimum 5 sesji dziennie dla każdej z grup oraz wyścigi.  TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ! Koszt 2 dni wynosi 1070 zł.  Nie zwlekajcie – jedźcie z nami!  Poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy. W razie pytań piszcie na listy@motormania.com.pl

Formularz zgłoszeniowy
Treningi doskonalenia jazdy Pannonia Ring
w dniach 26-27.08.2014

DANE UCZESTNIKA:
Nazwisko:
Imię:
Data urodz. dd.mm.rr:
Miejsce urodzenia:
ADRES ZAMIESZKANIA
Ulica nr.:
Kod / Miejscowość:
KONTAKT
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
RODZAJ MOTOCYKLA
Marka motocykla:
Model motocykla:
Pojemność:
Ubezp. od kosztów leczenia tak/nie/gdzie:
Początkująca(y) TAK / NIE:
Najlepszy czas okrążenia Pannonia Ring:
Najlepszy czas okrążenia Toru Poznań:
Wybierz grupę:
Grupa A – zaawansowana
zawodnicy z licencją A lub B czas okrążenia Pannonia Ring poniżej 2:15 min
Grupa B – poczatkująca
zawodnicy bez licencji lub z licencją B czas okrążenia Pannonia Ring pomiędzy 2:15 a 2:35 min
Grupa C – amatorzy
prowadzeni przez naszych instruktorów, lub jeżdżący samodzielnie, czas okrążenia Pannonia Ring powyżej 2:35 min.
Grupa A, B lub C:
Opłata za dwa dni wynosi 26-27.08.2014 – 1070 zł
Opłata za transponder:
Kostka do pomiaru czasu 1 dzień 26.08.2014 – 75 zł
Kostka do pomiaru czasu 1 dzień 27.08.2014 – 75 zł
Kostka do pomiaru czasu 2 dni 26-27.08.2014 – 150 zł
Kostka, skopiuj powyżej i wklej:
Opłata za box:
Box mały dwa dni 26-27.08.2014 – 850 zł
Box duży dwa dni 26-27.08.2014 – 1020 zł
Box, skopiuj powyżej i wklej:
Komentarz:

Biorąc udzial w treningach akceptujesz poniższe warunki:

Oświadczam, że zobowiązuje się przestrzegać zasady poruszania się po torze, posiadam ważne ubezpieczenie OC oraz biorę na siebie pełną odpowiedzialność za ewentualne następstwa treningu odbywającego się na Torze Pannonia Ring w dniach 26-27.08.2014.

Oświadczam jednocześnie, że za szkody materialne i wobec zdrowia nie będę stawiał żadnych roszczeń wobec organizatora -Firmy GRANDys duo Promotion.

* Zgłoszenie zostanie potwierdzone w ciągu 48H za pośrednictwem maila.

W związku z dużym zainteresowaniem, w pierwszej kolejności potwierdzamy zgłoszenia osób, które dokonają wpłaty, po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Motor-Media Sp. z o.o.
e-mail: wyjazdy@motormania.com.pl

Pejser
Redaktor naczelny

Redaktor Naczelny. Pomimo tego, że ma tyle lat, ile połowa ekipy razem wzięta pozostał na etapie buntu młodzieńczego. Reprezentując staro szkolny styl jazdy napędza się zarówno na torze jak i na jednym kole. Masz sprawę ? Skontaktuj się . Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły