Wielki Finał GymkhanaGP już pojutrze w Szczecinie! Wielka pula nagród!
MotoRmania
19 września 2013

Czwarta w tym roku, finałowa ogólnopolska GymkhanaGP organizowana przez motoFUNdację odbędzie się już w tą sobotę 21 września na torze kartingowym PZM w Szczecinie. Wstęp i udział jest bezpłatny.

Informacja prasowa

Zapraszamy zawodników i kibiców, bo będzie na co popatrzeć. Swoją obecność na zawodach potwierdzili wszyscy zawodnicy z ogólnopolskiej czołówki tego sezonu, liczne grono amatorów z całej Polski oraz zawodnicy z Czech i Niemiec. Już w tej chwili na liście startowej jest ponad 50 motocyklistów. Ponadto ku uciesze publiczności wystąpi stunter z Bodzęcina, niesamowity Ciut11. Będzie wystawa customów, testy kasków Arai i inne atrakcje.

Obejrzyjcie video-zaproszenie!

Sponsorem głównym imprezy jest Honda Poland, firma która zaimportowała do Polski gymkhanę dwa lata temu i organizowała zawody w sezonach 2011 i 2012. Pula nagród jest ogromna. Motorismo szczecińskie ufundowało nagrody dla zwycięzców obu kategorii – amatorów i doświadczonych: kurtki Held Maddox za pierwsze miejsce, rękawice Rebelhorn Sprint za drugie, zestaw do pielęgnacji łańcucha plus inne akcesoria za trzecie, oraz torbę na bak i kominiarkę termoaktywną Rebelhorn dla najszybszej motocyklistki zawodów. Trzy najwyżej sklasyfikowane panie otrzymają zestawy kosmetyków aloesowych firmy Forever. Miejsca od 4 do 10 w obu kategoriach nagrodzone zostaną zestawami odzieży jak znalazł na jesień od Modeka Polska – są tam ocieplacze na szyję, pasy nerkowe, kominiarki i inne. Na koniec imprezy pomiędzy wszystkimi zawodnikami rozlosowane zostaną: kurtka przeciwdeszczowa i wysokiej klasy kamizelka odblaskowa od Modeki. Trzej zwycięzcy konkursu GP8 dostaną bony do sklepu i serwisu Motocombo. W puli nagród i gratisów dla zawodników i widzów są też wejściówki na zajęcia sportowe w siłowni www.dancefactory.com.pl oraz – last but not least! – egzemplarze i kalendarze MotoRmanii, która jest patronem medialnym zawodów. Na afterparty zaprasza szczeciński Coyote Club.

Harmonogram i rejestracja na stronie organizatora: gymkhana-gp.pl

Więcej o poprzednich edycjach GymkhanaGP na stronach MotoRmanii.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły