Watts Zap: kompilacja wpadek, wypadków i ciekawych ujęć motorsportowych z 2018

- Piotr Jędrzejak

Dwanaście minut wypadków, wpadek oraz ciekawych ujęć złapanych przez kamerzystów w sportach motorowych.

Nie mamy tutaj na celu reklamowania żadnej stacji telewizyjnej, ale jeżeli kiedykolwiek oglądaliście kanał Eurosport, być może natknęliście się na program Watts Zap. W ramach tego projektu, Eurosport wynajduje najciekawsze ujęcia – zdecydowana większość to wypadki – i układa je w całkiem długą i emocjonującą kompilację. Za chwilę zobaczycie kompilację ze sportów motorowych z całego minionego roku.

Jest sporo ujęć z ubiegłorocznego Rajdu Dakar, które być może nakręcą was na edycję, która właśnie się rozpoczęła. Swoją drogą, jeżeli nie wiecie dlaczego zawodnicy na motocyklach nie skaczą ze szczytów wydm, podpowiedź znajdziecie w momencie 11:05. W klipie jest sporo ujęć z rajdów samochodowych, ale jeszcze więcej z wyścigów motocyklowych i motocrossowych. Na szczególną uwagę zasługuje groźnie wyglądający (wszyscy wyszli cało) wypadek z momentu 6:58, kiedy to w British Superbikes jeden motocykl w pionie wbił się w drugi motocykl, który już leżał. Zawodnik musiał ewakuować się z pokładu.

Jeżeli filmu nie da się obejrzeć w odtwarzaczu na stronie, obejrzycie go bezpośrednio na YouTube.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl