Watts Zap: kompilacja wpadek, wypadków i ciekawych ujęć motorsportowych z 2018
Piotr Jędrzejak
8 stycznia 2019

Dwanaście minut wypadków, wpadek oraz ciekawych ujęć złapanych przez kamerzystów w sportach motorowych.

Nie mamy tutaj na celu reklamowania żadnej stacji telewizyjnej, ale jeżeli kiedykolwiek oglądaliście kanał Eurosport, być może natknęliście się na program Watts Zap. W ramach tego projektu, Eurosport wynajduje najciekawsze ujęcia – zdecydowana większość to wypadki – i układa je w całkiem długą i emocjonującą kompilację. Za chwilę zobaczycie kompilację ze sportów motorowych z całego minionego roku.

Jest sporo ujęć z ubiegłorocznego Rajdu Dakar, które być może nakręcą was na edycję, która właśnie się rozpoczęła. Swoją drogą, jeżeli nie wiecie dlaczego zawodnicy na motocyklach nie skaczą ze szczytów wydm, podpowiedź znajdziecie w momencie 11:05. W klipie jest sporo ujęć z rajdów samochodowych, ale jeszcze więcej z wyścigów motocyklowych i motocrossowych. Na szczególną uwagę zasługuje groźnie wyglądający (wszyscy wyszli cało) wypadek z momentu 6:58, kiedy to w British Superbikes jeden motocykl w pionie wbił się w drugi motocykl, który już leżał. Zawodnik musiał ewakuować się z pokładu.

Jeżeli filmu nie da się obejrzeć w odtwarzaczu na stronie, obejrzycie go bezpośrednio na YouTube.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły