VIII epizod TT Legends Documentary: 24 godziny na torze LeMans!
Piotr Jędrzejak
6 marca 2014

Honda zabiera nas do Francji na tor Le Mans, gdzie odbywa się legendarny, 24-godzinny wyścig Endurance!

Zapraszamy na niestety już ostatni odcinek z naszego ulubionego programu motocyklowego, Honda TT Legends Documentary. Przez siedem ostatnich tygodni przebrnęliśmy z ekipą TT Legends przez cały sezon 2012 w wyścigach Endurance. Teraz czas już na ostatnią rundę, na francuskim Le Mans.

Zobacz też: wszystkie odcinki Honda TT Legends Documentary!

We Francji do zespołu dołączył Simon Andrews, którego z wyścigów wyeliminował poważny wypadek na Wyspie Man. Simon nie będzie się ścigał, ale przetestuje motocykl w ramach swojej rehabilitacji. Jako, że miał w czasie 24 godzin wyścigu chwilę wolnego, to wybrał się na dziki kemping przy torze Le Mans – tam widział obrazy jak z Mad Maca i wkręcał Francuzów, że jest Johnem McGuinnessem. W zespole tym razem zastępuje go młody, lokalny zawodnik Mathieu Gines, który zyskał sobie ksywkę Mathieu McGuinness.

Przyjeżdżając do Francji, zespół był drugi w klasyfikacji, jednak o zwycięstwo miało walczyć aż pięć zespołów. Treningi poszły dobrze, a największym problemem okazał się… transponder bardzo niezadowolonego Johna. Czy Honda TT Legends zdobędzie mistrzostwo?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły