VII epizod TT Legends Documentary: 8-godzinny wyścig Oschersleben
Piotr Jędrzejak
27 lutego 2014

Jak ekipa Hondy poradziła sobie w niemieckiej rundzie Endurance? Kliknij play i przekonaj się sam!

Zapraszamy na kolejny odcinek jednego z najlepszych programów motocyklowych ever: Honda TT Legends Documentary! Tym razem jest to już siódmy epizod i oglądajcie go uważnie, bo cała seria zbliża się ku końcowi – zaplanowanych jest tylko 8 odcinków.

Po kliknięciu play przeniesiecie się razem z ekipą Hondy do Niemiec na trzecią rundę Mistrzostw Świata Endurance 2012. Przed przyjazdem na wyścig, Honda zajmowała 2 miejsce w generalce. Simon Andrews wciąż dochodzi do siebie po wypadku i zastępuje go szybki Jason O’Halloran. Czy ekipie uda się utrzymać miejsce, a może awansują? 8 godzin na torze nie będzie łatwe, szczególnie, że ostatnia godzina to wyścig w ciemnościach! Przy okazji wizyty w boksach Hondy dowiecie się czegoś ciekawego o zawodnikach. Na przykład John McGuinness strasznie narzekał na potrawy rybne w Japonii, ale w Niemczech… zakochał się w kiełbaskach z grilla!

Zapraszamy na 22 minutową wizytę na Oschersleben 8-Hours!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły