Najlepsze momenty z British Superbike 2014!

- Piotr Jędrzejak

Do końca sezonu jednej z najbardziej prestiżowych i widowiskowych serii wyścigów motocyklowych, British Superbike, zostały jeszcze dwie rundy. W klasie Superbike walka o tytuł Mistrza rozgrywała się będzie przede wszystkim pomiędzy dwoma zawodnikami: Shanem Byrne oraz Ryuichim Kiyonari. Oczywiście cała reszta też nie da za wygraną, a więc ostatnie dwie rundy zapowiadają się mega emocjonująco.

Poniższe video to rzeczywiście kilka najciekawszych momentów, jednak w praktyce zostało ono przygotowane przez telewizję British Eurosport, jako totalnie odjechana wejściówka do programu, który wyemitowany został w minioną sobotę… Brytyjczykom zazdrościmy popularności motocykli – też chcielibyśmy oglądać takie klipy w naszej telewizji!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl