Na kolcach i na śrubkach – speedway w dwóch postaciach w Sanoku
MotoRmania
18 stycznia 2014

Przerwę zimową kibicom żużla oprócz rewelacji transferowych i licencyjnych wypełniają również dwie formy wyścigów bez hamulców w lewo.

Pierwsza, poważniejsza, to rywalizacja Ice Speedway Gladiators, jaką to nazwę nosi już trzeci sezon w regulacjach FIM popularny Ice Racing. Obok torów dla panczenistów i zamarzniętych zbiorników w Gnieźnie i Poznaniu speedway zagościł zimą również na mniejszych obiektach. Na motocyklach wykorzystywanych w klasycznej odmianie żużla, wyposażonych w opony z umieszczonymi krótszymi wkrętami, rozrywki spragnionym wrażeń fanom dostarczają zawodnicy ich ulubionych drużyn, oczekujący na wiosenny początek sezonu. Najbardziej znane gale odbywają się co roku w Toruniu, Częstochowie i Opolu.

W tym roku startujący w lodowym „short-tracku” otrzymają jeszcze jedną szansę, by pokazać na co ich stać na zamarzniętej tafli. Organizatorzy Sanok Cup zaprosili kilku śmiałków, by spróbowali swoich sił na torze lodowym „Błonie”. – W tym roku zaprezentujemy naszym gościom również lodowy żużel „na śrubkach”.Głównym autorem show będzie specjalista w tej odmianie jazdy, czyli Artur Czaja. Przyjedzie do Sanoka prosto z gali w Opolu. Wyjedzie na tor jako przedstawiciel żużlowej kadry narodowej, która przez dwa dni będzie gościła w mieście nad Sanem. Dołączy do niego Szymon Kiełbasa, Kamil Janura, tarnowski mechanik i ktoś z teamu Rempałów. Czekamy także na odpowiedź od Sławka Drabika i jego syna. – informuje Paweł Ruszkiewicz, promotor zawodów.

Przypominamy, że zawody odbędą się już 25-26 stycznia!

Ceny biletów:
Sobota VII ICE RACING SANOK CUP (DZIEŃ 1):
– trybuna główna: normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł
– trybuna mobilna (numerowane miejsca) :normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł
– miejsca stojące na 1 i 2 łuku oraz przeciwległej prostej : normalny – 20 zł, ulgowy – 10 zł.

Niedziela VII ICE RACING SANOK CUP (DZIEŃ 2):
– trybuna główna: normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł
– trybuna mobilna (numerowane miejsca) : normalny – 30 zł, ulgowy – 15 zł
– miejsca stojące na 1 i 2 łuku oraz przeciwległej prostej : normalny 20 – zł, ulgowy – 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom (po okazaniu stosownej legitymacji). Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna).

Pakiet VIP – 400 zł (ważny na 2 dni, obejmuje darmowy program, catering, wejście do parkingu maszyn i zaproszenie na bankiet z zawodnikami w niedzielę 26.01.2014 o godzinie 22.00).

BILETY DO NABYCIA za pośrednictwem portali www.e-ticket.pl
oraz www.eurobilet.com.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły