III część Honda TT Legends: legendarny wyścig Northwest 200!

- Piotr Jędrzejak

Największe wydarzenie w Irlandii Północnej to oczywiście nic innego, jak legendarny wyścig Nothwest 200. I wiecie co? Ekipa Honda TT Legends zabiera nas za kulisy tej fantastycznej imprezy!

Wszystko to w ramach serii filmów dokumentalnych TT Legends Documentary. Razem z całym zespołem składającym się Camerona Donalda, Garego Johnsona, Simona Andrewsa oraz oczywiście Johna McGuinnessa, jeszcze raz przeżywamy sezon 2012 w Mistrzostwach Świata Endurance, a przy okazji odwiedzamy kilka wydarzeń z serii wyścigów drogowych. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie, to odpowiemy na Wasze pytanie – to pozycja obowiązkowa dla każdego fana wyścigów. Poprzednio oglądaliśmy Bol d’Or, a teraz zapraszamy na III epizod TT Legends:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl