Honda TT Legends: obejrzyj dokument o wyścigach endurance!

- Piotr Jędrzejak

W ośmiu epizodach zobaczycie jak od kuchni wyglądają Mistrzostwa Endurance i wyścigi drogowe razem z jednym z najlepszych zespołów!

W lutym minionego roku pisaliśmy, że ekipa wyścigowa Honda TT Legends dostaje swój własny program dokumentalny. 8 epizodów zostało wyemitowanych w telewizji ITV4 w Wielkiej Brytanii i pewnie nie pomylimy się wiele, jeżeli zgadniemy, że raczej nie posiadacie tego kanału w swojej kablówce. Na szczęście Honda wyprosiła producenta, Gaucho Productions o pozwolenie na wyemitowanie całej serii raz jeszcze na… YouTubie!

Dzięki mocy internetu możemy wszyscy doświadczyć tego, co zawodnicy Cameron Donald, Gary Johnson, Simon Andrews oraz oczywiście John McGuinness! Z ekipą Honda TT Legends zobaczymy od kuchni, jak wyglądały Mistrzostwa Świata Endurance 2012. Sezon rozpoczął się od znanego Bol d’Or, 24-godzinnego wyścigu na francuskim Magny Cours. Następnie Doha, Niemcy oraz Suzuka 8-Hour w Japonii, aby znowu powrócić do Francji na Le Mans 24h. Każdy wyścig to kolejne wyzwanie dla całego zespołu, a do tego zawodnicy Honda TT Legends startowali również w wyścigach drogowych, jak Northwest czy Tourist Trophy – tym razem już nie walcząc zespołowo.

Rzućcie okiem raz jeszcze na krótką zapowiedź całego programu, a następnie obejrzyjcie pierwszy, 22-minutowy odcinek TT Legends Documentary! Kolejne 7 epizodów co tydzień.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl