Honda TT Legends: obejrzyj dokument o wyścigach endurance!
Piotr Jędrzejak
15 stycznia 2014

W ośmiu epizodach zobaczycie jak od kuchni wyglądają Mistrzostwa Endurance i wyścigi drogowe razem z jednym z najlepszych zespołów!

W lutym minionego roku pisaliśmy, że ekipa wyścigowa Honda TT Legends dostaje swój własny program dokumentalny. 8 epizodów zostało wyemitowanych w telewizji ITV4 w Wielkiej Brytanii i pewnie nie pomylimy się wiele, jeżeli zgadniemy, że raczej nie posiadacie tego kanału w swojej kablówce. Na szczęście Honda wyprosiła producenta, Gaucho Productions o pozwolenie na wyemitowanie całej serii raz jeszcze na… YouTubie!

Dzięki mocy internetu możemy wszyscy doświadczyć tego, co zawodnicy Cameron Donald, Gary Johnson, Simon Andrews oraz oczywiście John McGuinness! Z ekipą Honda TT Legends zobaczymy od kuchni, jak wyglądały Mistrzostwa Świata Endurance 2012. Sezon rozpoczął się od znanego Bol d’Or, 24-godzinnego wyścigu na francuskim Magny Cours. Następnie Doha, Niemcy oraz Suzuka 8-Hour w Japonii, aby znowu powrócić do Francji na Le Mans 24h. Każdy wyścig to kolejne wyzwanie dla całego zespołu, a do tego zawodnicy Honda TT Legends startowali również w wyścigach drogowych, jak Northwest czy Tourist Trophy – tym razem już nie walcząc zespołowo.

Rzućcie okiem raz jeszcze na krótką zapowiedź całego programu, a następnie obejrzyjcie pierwszy, 22-minutowy odcinek TT Legends Documentary! Kolejne 7 epizodów co tydzień.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły