GymkhanaGP – zobacz super video z finału i przekaż 1%!
MotoRmania
24 lutego 2015

Obejrzyjcie film z finału GymkhanyGP, a przy okazji pamiętajcie, że możecie przekazać 1% podatku na motoFUNdację!

informacja prasowa

W sezonie 2014 bawiliśmy się fantastycznie na megaodjazdowych imprezach z serii GymkhanaGP – zawodach w randze mistrzostw Polski w jeździe precyzyjnej na czas. motoFUNdacja wraz z przyjaciółmi z różnych miast zorganizowała aż pięć rund. Zobaczcie filmik z finału, autorstwa Kalwa Studios:

Kto nie był niech żałuje i nadrobi w tym roku – zaproszeni są wszyscy, a żeby wystartować wystarczy prawo jazdy (lub karta motorowerowa) oraz zarejestrowany motocykl z OC i przeglądem. Wstęp i uczestnictwo w zawodach jest zawsze bezpłatne.

motoFUNdacja to organizacja pozarządowa non-profit. Jej działanie jest możliwe dzięki bezinteresownemu, nieodpłatnemu i ofiarnemu wysiłkowi jej wolontariuszy i aktywistów oraz dzięki wsparciu sponsorów i darczyńców.  Dzięki temu mogą w nich wziąć udział również amatorzy niedysponujący dużym bądź wręcz żadnym budżetem. Jeśli ty lub twoja firma chce mieć swój wkład w nadchodzący sezon tych wspaniałych imprez, możesz zostać sponsorem, przekazać darowiznę (dane kontaktowe i do przelewu na stronie gymkhana-gp.pl) i/lub – nie ponosząc żadnych kosztów – zlecić urzędowi Skarbowemu przekazanie jednego procenta z i tak zabranego ci haraczu, czyli kary za uczciwą pracę zwanej podatkiem dochodowym, na rzecz motoFUNdacji. Wystarczy kilka sekund twego czasu na wpisanie nr KRS i celu szczegółowego w odpowiednią rubrykę. Wypełnianie PITa to nie GP8 – parę sekund cię nie zbawi 🙂

KRS: 0000 404 812
(BARDZO WAŻNE!) cel szczegółowy: GYMKHANA GP

W ten sposób procent Twojego podatku trafi na konto Centrum Inicjatyw Lokalnych (OPP) które na mocy podpisanego z motoFUNdacją porozumienia przekaże środki na organizację zawodów. Dlatego ważne jest by wpisać cel szczegółowy i wyżej podany numer KRS, a nie KRS motoFUNdacji.

Polub też stronę zawodów na FB!

Dziękujemy MotoRmanii za patronat medialny!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły