GymkhanaGP: 4 runda w Warszawie już w sobotę, wstęp wolny!
MotoRmania
12 sierpnia 2015

Gymkhanowe szaleństwo na przedostatnim zakręcie! Tym razem na Lotnisku Bemowo!

informacja prasowa

Czwarta runda GymkhanaGP, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski w jeździe precyzyjnej motocyklem na czas już w tę sobotę 15. sierpnia w Warszawie. UWAGA! W zupełnie innym miejscu niż dotąd – na terenie Automobilklubu na lotnisku Bemowo. Wstęp jak zawsze jest bezpłatny zarówno dla uczestników, jak i widzów. Patronem medialnym Gymkhana GP od zawsze jest MotoRmania.

Zawodnicy podzieleni będą na klasę PRO i amatorów, dlatego każdy, nawet debiutant, może powalczyć o miejsce na podium, także na jego szczycie – takie sytuacje zdarzają się w każdym sezonie, w tym też już były! W programie jak zawsze: konkurs główny, rozgrywka pucharowa, konkurs GP8. Swoje wyróżnienie będą miały najszybsze startujące zawodniczki oraz jeźdźcy maszyn starszych niż 15 lat. Komentarz zapewni Daniel Kisiel, legendarny Głos Polskiej Gymkhany. Nagrodami będą tradycyjnie odzież i akcesoria motocyklowe ufundowane przez Modeka Polska, oraz dwie wejściówki na Speed Day dla zwycięzców obu kategorii.

W Gymkhana GP może wziąć udział każdy, kto ma uprawnienia do kierowania pojazdem (prawo jazdy kat. A, A1, A2, B, karta motorowerowa) oraz sprawną technicznie, ubezpieczoną maszynę. Udział w zawodach jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestrowania się na stronie organizatora gymkhana-gp.pl. Tam też znajdziecie wszystkie szczegóły, regulaminy, wyniki poprzednich rund i sezonów, klasyfikację generalną, a bieżące aktualności na FB imprezy.

Zwieńczeniem cyklu będzie V runda w Szczecinie 19 września.

Organizatorem całego cyklu jest motoFUNdacja, a współorganizatorami IV rundy OSK Honda Motorista, Automobilklub Polski, GymkhanaPolska.pl. Za wsparcie dziękujemy: MotoRmania, Modeka Polska, Speed Day, Motopasja.eu, Fundacja Jednym Śladem, Motopomocni.pl, Motoslide.com, Motogen.pl.

Szczególne podziękowania motoFUNdacja i Przyjaciele kierują do swoich niezastąpionych wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły