Gymkhana GP w Warszawie już 24 sierpnia!
MotoRmania
19 lipca 2013

W sobotę 24. sierpnia, na parkingu przy CHT Marywilska 44, odbędzie się, pierwsza w Warszawie a w tym roku już 3, runda Gymkhana GP. Organizatorami warszawskiej edycji są Honda Motorista i Gymkhana Polska.

Informacja prasowa

Formuła trzeciej rundy będzie spójna z wcześniejszymi edycjami czyli będziemy mieć podział na 2 klasy: „zawodników” i „amatorów”. Pierwsza grupa to ci, którzy startowali już w zawodach Honda Gymkhana w poprzednich latach. Ci którzy wcześniej nie zdecydowali się na sprawdzenie swoich umiejętności w rywalizacji zostaną przydzieleni do drugiej grupy czyli do amatorów. Taki podział pozwoli również młodszym stażem gymkhanowcom na zdobycie nagród. Organizatorzy liczą na przybycie wielu „Gymkhanowych sław”, a także na liczne zgłoszenia amatorów.

Pomiędzy przerwami technicznymi czas będą umilać pokazy jazdy ekstremalnej, oraz prezentacja pomocy przedmedycznej w razie wypadku.

Gymkhana jest dyscypliną motocyklową, którą może uprawiać każdy i niemalże wszędzie. Nie wymaga ani toru, ani specjalnego sprzętu, wystarczy motocykl i chęć podnoszenia umiejętności jazdy. Gymkhana bardzo poprawia wyczucie własnego motocykla, technikę jazdy, płynność jazdy, operowanie sprzęgłem, hamulcem i gazem, zatem przy niewielkim koszcie (jakim jest poświęcony czas) można znacznie poprawić swoje motocyklowe umiejętności.

Wszystkich chętnych Szkoła Jazdy Motorista zaprasza na otwarte treningi Gymkhany. Odbywają się one w każdy czwartek w godzinach 18.00-20.00 na placu manewrowym OSK Motorista (parking przy CHT Marywilska 44).

Udział w zawodach jest bezpłatny. Rejestracja będzie odbywać się na stronie: gymkhana-gp.pl

Wszystkie informacje związane z zawodami będą publikowane na stronie organizatora gymkhanapolska.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły