Gymkhana GP w Szczecinie już 25 maja!
MotoRmania
18 kwietnia 2013

Pierwsza w tym roku, a druga w historii edycja zawodów Gymkhana GP coraz bliżej!

Informacja prasowa

Na terenie Toru Kartingowego, przy ul. Wojska Polskiego, w sobotę 25 maja odbędzie się pierwsza w tym roku, a druga w historii edycja zawodów Gymkhana GP, organizowanych przez motoFUNdację. Patronem medialnym imprezy jest MotoRmania.

Tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym pięknym sporcie na pewno ucieszy fakt, że wzorem japońskim wprowadzony zostanie podział na klasy: „doświadczonych” i „amatorów”. Ta pierwsza grupa to ci, którzy startowali już w zawodach Honda Gymkhana. Pozostali, czyli debiutanci i zawodnicy, którzy brali dotąd udział w zawodach lokalnych, będą mieli odrębną klasyfikację, co pozwoli im na zdobycie nagród, mimo iż w tych samych zawodach startowali będą najlepsi zawodnicy w kraju. Udział zapowiedziało już wielu gymkhanistów spoza Szczecina, stałych bywalców pierwszej dziesiątki zawodów ogólnopolskich.

Będzie wszystko co na zawodach być powinno, czyli:
– treningi
– dwa przejazdy konkursowe
– nagrody dla zwycięzców
– konkurs GP8 na motocyklu podstawionym przez organizatora
– pokaz stuntu
oraz mnóstwo innych atrakcji.

Szczegóły wydarzenia pojawią się już wkrótce i będziemy o nich na bieżąco informować również na stronach naszego serwisu. Będzie to pierwsza z kilku planowanych na ten rok imprez gymkhanowych w Szczecinie. Kolejne zawody odbędą się prawdopodobnie na początku lipca, a kolejne w sierpniu.

Ubiegłoroczna edycja, zorganizowana 1 września 2012, okazała się wielkim sukcesem. Należący do najlepszych w Polsce, szczeciński team GymkhanaPoland sprawdził się w roli organizatorów i tym razem również liczymy na świetną zabawę. Do zobaczenia w Szczecinie 25 maja!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły