Finałowa runda GymkhanaGP już w ten weekend w Szczecinie!

- MotoRmania

Tegoroczny sezon GymkhanaGP zakończy się 15 września na terenie szczecińskiego WORD.

Po zawodach w Krakowie (gdzie ze względu na pogodę rozegrano tylko GP8), Wrocławiu, Łodzi i Katowicach, przyszedł czas na finałową V rundę w Szczecinie. Na tej rundzie zdecyduje się też kolejność miejsc na podium klasyfikacji generalnej. Na zwycięstwo wciąż ma szansę dwóch zawodników (lider i obrońca tytułu, szczecinianin Krzysiek „Dziki” Dzikowski oraz reprezentant Czech – Ondrej „Kroupič” Kroupa),  a kolejnych dwóch walczy o trzeci stopień podium (wicemistrz z poprzedniego sezonu, Rosjanin z Krakowa – Aleksei „Alived” Pavlov oraz kolejny reprezentant gospodarzy Adrian „Blondi” Wojtasik).

0002-Zbychu-Tarnawski-fot-Pacyfka

Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Wstęp dla kibiców bezpłatny, startowe kilkadziesiąt złotych. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o cenne nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w tym roku w trzech kategoriach: amator, pretendent i PRO. W każdym roku zdarza się że debiutant staje na podium, czasem na jego najwyższym stopniu! (Na ostatnich zawodach w Łodzi całe podium amatorów to byli debiutanci)

Rejestracja odbywa się on-line na stronie gymkhana-gp.pl oraz będzie czynna w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów (od 8:30). Na stronie wydarzenia na Facebooku znajdziecie regulamin, harmonogram i wszystkie aktualności.

0001-Dziki-fot-Pacyfka

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

Organizatorzy, Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom i partnerom:

WORD Szczecin, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego – Pomorze Zachodnie, Intermotors Szczecin, Harley-Davidson Szczecin, Aries, Penrite.pl, SpeedDay

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

0003-Alived

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl