Finałowa runda GymkhanaGP już w ten weekend w Szczecinie!
MotoRmania
13 września 2018

Tegoroczny sezon GymkhanaGP zakończy się 15 września na terenie szczecińskiego WORD.

Po zawodach w Krakowie (gdzie ze względu na pogodę rozegrano tylko GP8), Wrocławiu, Łodzi i Katowicach, przyszedł czas na finałową V rundę w Szczecinie. Na tej rundzie zdecyduje się też kolejność miejsc na podium klasyfikacji generalnej. Na zwycięstwo wciąż ma szansę dwóch zawodników (lider i obrońca tytułu, szczecinianin Krzysiek „Dziki” Dzikowski oraz reprezentant Czech – Ondrej „Kroupič” Kroupa),  a kolejnych dwóch walczy o trzeci stopień podium (wicemistrz z poprzedniego sezonu, Rosjanin z Krakowa – Aleksei „Alived” Pavlov oraz kolejny reprezentant gospodarzy Adrian „Blondi” Wojtasik).

Startować może każdy: wystarczy mieć sprawny, zarejestrowany i ubezpieczony motocykl oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Wstęp dla kibiców bezpłatny, startowe kilkadziesiąt złotych. Każdy, nawet debiutant, może powalczyć o cenne nagrody rzeczowe, bo zawodnicy klasyfikowani są w tym roku w trzech kategoriach: amator, pretendent i PRO. W każdym roku zdarza się że debiutant staje na podium, czasem na jego najwyższym stopniu! (Na ostatnich zawodach w Łodzi całe podium amatorów to byli debiutanci)

Rejestracja odbywa się on-line na stronie gymkhana-gp.pl oraz będzie czynna w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów (od 8:30). Na stronie wydarzenia na Facebooku znajdziecie regulamin, harmonogram i wszystkie aktualności.

Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania.

Organizatorzy, Stowarzyszenie MotoGymkhana Szczecin dziękują sponsorom i partnerom:

WORD Szczecin, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego – Pomorze Zachodnie, Intermotors Szczecin, Harley-Davidson Szczecin, Aries, Penrite.pl, SpeedDay

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy, bez których zaangażowania i ofiarności tych zawodów by nie było.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły