6 rund Gymkhana GP w sezonie 2017 – Ty też możesz wystartować!
MotoRmania
13 marca 2017

Gymkhana to świetny i tani sposób na podnoszenie swoich umiejętności, a w sezonie 2017 będzie aż sześć rund, w których każdy może wziąć udział bez licencji!

informacja prasowa

Gymkhana to najtańsza i najbardziej dostępna dla amatorów dyscyplina sportu motocyklowego. By wziąć udział w zawodach, nie trzeba mieć żadnej licencji, wystarczy prawo jazdy dowolnej kategorii oraz motocykl z przeglądem i OC! Może być to ten motocykl, którym jeździsz na co dzień. Dzięki gymkhanie podniesiesz swoje umiejętności, które przydadzą ci się także w ruchu drogowym. Startujący podzieleni zostaną na dwie klasy: amatorską i profesjonalną, tak aby każdy, nawet debiutant, mógł powalczyć o podium, a nawet stanąć na jego szczycie, co zdarzało się już wielokrotnie.

W tym roku planowanych jest aż sześć rund nieoficjalnych Mistrzostw Polski w Gymkhanie.

Rundy potwierdzone:
20 maja – Szczecin – tor kartingowy
15 lipca – Warszawa – Bemowo
26 sierpnia – Poznań – Tor Poznań w Przeźmierowie
16 września – Mysłowice

Rundy, które zostaną potwierdzone po zaklepaniu miejscówy:
Łódź – czerwiec lub koniec lipca
Kraków – 12 sierpnia

Ponadto 10-11 czerwca odbędą się już po raz trzeci Mistrzostwa Europy w Holandii.

Wszystkie szczegóły, regulaminy, klasyfikację generalną, i bieżące aktualności znajdziecie na FB imprezy. Patronem medialnym cyklu jest MotoRmania, jedyny przedstawiciel polskich mediów, który wspiera tę dyscyplinę nieprzerwanie od początku jej obecności w naszym kraju.

Do pierwszej rundy zostało już tylko 10 tygodni, więc najwyższa pora zacząć treningi!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły