„Duże wyzwanie” – Haslam w zespole fabrycznym u boku Bautisty.

- MotoRmania

 

Leon Haslam określa projekt nowej Hondy CBR1000RR-R w mistrzostwach Świata Superbike jako „duże wyzwanie”, ale wierzy w potencjał HRC.

Haslam, został oficjalnie potwierdzony jako zawodnik Hondy w tym tygodniu na EICMA. Umowę przypieczętował podczas podróży do Japonii, bezpośrednio po ostatniej rundzie w Katarze. Będąc w Japonii spędził czas w tunelu aerodynamicznym Hondy i już niedługo rozpocznie oficjalne testy wraz z Alvaro Bautistą. Leon ma za sobą trudny sezon na Kawasaki, ale jego doświadczenie ( ma za sobą 250 startów na superbiku) musiało mieć dla Hondy duże znaczenie.

„Dla mnie możliwość powrotu do Hondy i, co najważniejsze, w roli oficjalnego zawodnika HRC jest jak spełnienie marzeń” – powiedział Haslam. „Udział w projekcie jest bardzo ekscytujący i już nie mogę się doczekać startu na Phillip Island. To jeden z moich ulubionych torów!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl