Nowe kółka Joana Lascorza!
Piotr Jędrzejak
23 października 2012

Nie ma 240 KM, ale powinno dawać radę!

Po poważnym wypadku na torze Imola w kwietniu, Joan Lascorz przez długi czas przebywał w szpitalu i jak się później okazało, pozostał częściowo sparaliżowany. Zawodnik Kawasaki jednak nie załamuje się! Kiedyś pisaliśmy, że ze swoim kolegą rajdowcem, który też wylądował na wózku założyli Guttnam Team (obaj rehabilitowali się w Instytucie Guttnama), a teraz…

Teraz Joan wrzucił na Facebooka zajawkę ze swoimi nowymi kółkami! Wprawdzie to nie jest Kawasaki i jak sam napisał nie ma 240 koni mechanicznych, ale wygląda na to, że też oferuje niezłą zabawę. Jest to ultralekki, karbonowy wózek dla niepełnosprawnych Panthera X, do którego dołączony będzie zestaw napędowy firmy Atbach. Wszystko oczywiście poddane będzie odpowiedniemu tuningowi, aby były zawodnik Superbike za bardzo się nie nudził! Na zdjęciu widzicie jego kolegę – sam Joan nie może już doczekać się pierwszej przejażdżki!

Tak natomiast wygląda sam wózek Panthera X:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły