Twist The Throttle – film o zawodnikach FIM Speedway Grand Prix

- MotoRmania

Fani żużla mogą teraz poznać swoich bohaterów wyścigowych lepiej niż kiedykolwiek. Kamery zaglądają za kulisy z Tai’em Woffindenem, Freddiem Lindgrenem, Patrykiem Dudkiem, Danem Bewley’em, Jackiem Holderem i Pawłem Przedpełskim, żeby dowiedzieć się, co ich napędza do walki o najwyższe miejsca w tej dyscyplinie sportu.

Od więzów rodzinnych po tragedie, każdy zawodnik ma własną motywację i każdy z nich opowiada własne historie, własnymi słowami.

Film został nakręcony w trakcie sezonu 2022 i zawiera ekskluzywne materiały zza kulis oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały archiwalne. Dzięki temu daje fanom żużla wgląd do świata mężczyzn pod kaskami.

Zaczyna się od Freddiego Lindgrena omawiającego trudności związane z połączeniem międzynarodowej kariery wyścigowej z życiem rodzinnym. Tai Woffinden opowiada o śmierci ojca i wpływie, jaki wywarła na niego, gdy był młodą gwiazdą chcącą czegoś dokonać.

Jack Holder szczerze mówi o próbie wyjścia z cienia brata Chrisa, który sam jest mistrzem świata. Bohaterem filmu jest także debiutant Dan Bewley, który staje się sensacją po wygraniu domowego GP w Wielkiej Brytanii.

Patryk Dudek ma wyścigi we krwi. Dowiadujemy się więcej o wpływie jego ojca, byłego żużlowca, na jego karierę. Paweł Przedpelski podsumowuje bycie żużlowcem w czterech prostych słowach: „żużel to moje życie”.

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem żużla i chcesz trochę lepiej poznać swoich bohaterów, czy też dopiero poznajesz tę dyscyplinę sportu i chcesz dowiedzieć się więcej o jego głównych bohaterach – „Twist The Throttle” przybliża Cię do zawodników bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Film dokumentalny o zawodnikach występujących w FIM Speedway Grand Prix

Źródło: Informacja prasowa

To może Cię zainteresuje

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl