Wheelie przez miasto: Marc Marquez na RC213V odwiedza mecz futbolowy

- Piotr Jędrzejak

Palenie gumy, rundka dookoła stadionu, odcinka w tunelu i gumowanie po mieście. Nie, to nie sobotni wieczór warszawskiego motocyklisty.

Tuż przed rundą MotoGP na torze Le Mans, Marc Marquez oraz Stefan Bradl (aktualnie kierowca testowy Hondy) odwiedzili Austrię. Na nowym stadionie Red Bull Arena mecz rozgrywały zespoły Red Bull Lipsk oraz Bayern Monachium (z Robertem Lewandowskim).

Marc Marquez, w ramach współpracy z Red Bullem, wjechał na stadion na wyścigowej RC213V z MotoGP. Zanim jednak zrobił okrążenie dookoła trybun, a także zanim widowiskowo spalił gumę ku radości całych trybun, Marc najpierw przeleciał przez miasto. Wykonał widowiskowe wheelie, a dźwięk motocykla w tunelu oraz pod stadionem jest kosmiczny. Oglądajcie z dźwiękiem od samego początku!

Łapcie dodatkowo kilka szałowych zdjęć:

red-bull-lipsk-marc-marquez (1)

red-bull-lipsk-marc-marquez

red-bull-lipsk-marc-marquez-stefan-bradl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl