Wheelie przez miasto: Marc Marquez na RC213V odwiedza mecz futbolowy
Piotr Jędrzejak
17 maja 2019

Palenie gumy, rundka dookoła stadionu, odcinka w tunelu i gumowanie po mieście. Nie, to nie sobotni wieczór warszawskiego motocyklisty.

Tuż przed rundą MotoGP na torze Le Mans, Marc Marquez oraz Stefan Bradl (aktualnie kierowca testowy Hondy) odwiedzili Austrię. Na nowym stadionie Red Bull Arena mecz rozgrywały zespoły Red Bull Lipsk oraz Bayern Monachium (z Robertem Lewandowskim).

Marc Marquez, w ramach współpracy z Red Bullem, wjechał na stadion na wyścigowej RC213V z MotoGP. Zanim jednak zrobił okrążenie dookoła trybun, a także zanim widowiskowo spalił gumę ku radości całych trybun, Marc najpierw przeleciał przez miasto. Wykonał widowiskowe wheelie, a dźwięk motocykla w tunelu oraz pod stadionem jest kosmiczny. Oglądajcie z dźwiękiem od samego początku!

Łapcie dodatkowo kilka szałowych zdjęć:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły