Specjalny kask Rossiego na Mugello 2013 – zobacz!
Piotr Jędrzejak
3 czerwca 2013

Czy Rossi rzeczywiście jest żółwiem?

Włoska runda na torze Mugello jest dla Valentino Rossiego imprezą niemalże domową i właśnie z tego powodu ustanowił nową tradycję – na tym torze zawsze jeździ w specjalnym malowaniu swojego kasku. W tworzeniu grafiki jak zawsze uczestniczył Aldo Drudi i tym razem jest nią… żółw! Ma on symbolizować wciąż zbyt wolne tempo Rossiego w stosunku do czołówki MotoGP – zresztą zwróćcie uwagę na ludziki na boku kasku. Są to Pedrosa, Marquez i Lorenzo, za którymi próbuje nadążyć żółty Valentino.

Szkoda tylko, że dawka humoru na kasku nie przyniosła Rossiemu szczęścia na Mugello. Vale zakończył wyścig już na trzecim zakręcie, kiedy z toru zgarnął go Alvaro Bautista… Dla rozwiania wątpliwości, Dyrekcja Wyścigu ogłosiła ten wypadek jako zwykły „incydent wyścigowy”. Oglądaliście? Relacja z rundy już niebawem na naszym portalu!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły