Perfekcyjna dziesiątka od Marca Marqueza!

- Piotr Jędrzejak

Ten niesamowity dzieciak wciąż to robi i nie wygląda, jakby miał przestać – w tym sezonie wygrał wszystko, co tylko mógł. Zobaczcie video, jak to wyglądało do tej pory!

W minioną niedzielę w Indianapolis rozegrała się już dziesiąta runda MotoGP, a Marc Marquez w swoim pokazowym stylu zgarnął pole position oraz zwycięstwo w wyścigu. Tak się składa, że stało się to już dziesiąty raz w tym sezonie, a to oznacza, że Marquez wyrównał osiągnięcie legendarnego Micka Doohana, który w 1997 roku jako ostatni wygrał 10 wyścigów z rzędu.

Marc jest bez wątpienia niesamowity. Jak myślicie, ile jeszcze wyścigów z rzędu wygra w tym roku? Wszystkie? Z okazji „perfekcyjnej dziesiątki” Dorna Sports udostępniła krótki, ale bardzo przyjemny filmik z kilkoma najlepszymi ujęciami zwycięskiego Marqueza:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl