Perfekcyjna dziesiątka od Marca Marqueza!
Piotr Jędrzejak
12 sierpnia 2014

Ten niesamowity dzieciak wciąż to robi i nie wygląda, jakby miał przestać – w tym sezonie wygrał wszystko, co tylko mógł. Zobaczcie video, jak to wyglądało do tej pory!

W minioną niedzielę w Indianapolis rozegrała się już dziesiąta runda MotoGP, a Marc Marquez w swoim pokazowym stylu zgarnął pole position oraz zwycięstwo w wyścigu. Tak się składa, że stało się to już dziesiąty raz w tym sezonie, a to oznacza, że Marquez wyrównał osiągnięcie legendarnego Micka Doohana, który w 1997 roku jako ostatni wygrał 10 wyścigów z rzędu.

Marc jest bez wątpienia niesamowity. Jak myślicie, ile jeszcze wyścigów z rzędu wygra w tym roku? Wszystkie? Z okazji „perfekcyjnej dziesiątki” Dorna Sports udostępniła krótki, ale bardzo przyjemny filmik z kilkoma najlepszymi ujęciami zwycięskiego Marqueza:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły