Opony Bridgestone i Yamaha Fazer – Rossi testuje w cywilu! [video]
Piotr Jędrzejak
11 stycznia 2013

Świat raczej nie zbyt często widzi Rossiego na cywilnym sprzęcie…

Wielokrotny Mistrz Świata, mimo tego, że jest bardzo medialny, pojawia się najczęściej na motocyklach MotoGP, w boksach na torze lub ewentualnie na swoim Moto-Ranczu, gdy organizuje imprezę dla kolegów. Rossiego ciężko spotkać na zwykłych motocyklach, dostępnych dla zwykłych ludzi. Właśnie teraz macie jedną z tych okazji!

Kilka dni temu Vale przedłużył na kolejne dwa lata swój osobisty kontrakt z Bridgestone, według którego pełni funkcję doradcy przy projektowaniu opon. Jego opinia jest szczególnie istotna w przypadku wszystkich gum zawierających w sobie pierwiastek sportowy – od klasy hyper-sport do sportowo-turystycznych.

Z tej okazji Bridgestone wypuścił właśnie klip promocyjny, w którym to Rossi ubrany w dwuczęściowy (niecodzienne, prawda?) kombinezon testuje nowiutkie, sportowo-turystyczne opony Battlax T30, będące następcą modelu BT-023. Oczywiście sprzęt również pozostaje adekwatny do klimatu, a jest nim Yamaha FZ1! Zwróćcie uwagę na szczegóły, jak legendarny już rytuał Rossiego przy wsiadaniu na motocykl:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły