Lewis Hamilton na motocyklowym track dayu z Calem Cruthlowem
Piotr Jędrzejak
22 lutego 2018

„To jest szalone.”

Lewis Hamilton, 33-letni Brytyjczyk, to aktualnie najlepszy kierowca świata. Ma na swoim koncie 4 tytuły Mistrza Formuły 1, jest uznawany za najlepszego kierowcę swojej generacji oraz prawdopodobnie jednego z najlepszych kierowców w historii F1. Lewis znany jest między innymi z tego, że lubi prędkość także na dwóch kółkach.

Ostatnio wybrał się na track day na tor Chuckwalla w Kalifornii, a jego personalnym nauczycielem był Cal Cruthlow, którego powinniście wyśmienicie znać z MotoGP. Wygląda na to, że obaj panowie byli szczerze zadowoleni po dniu spędzonym na torze. Lewis został zapytany, który sport jest bardziej hardkorowy, F1 czy motocykle? Wskazał wtedy na Cala, odpowiadając: „On czyni to bardziej hardkorowym! To co robiliśmy dzisiaj, prędkości z jakimi ci goście jeżdżą… To jest szalone.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły