Kilka najlepszych ratunków przed glebami w MotoGP

- Piotr Jędrzejak

Organizator przygotował kilka klipów wraz z wypowiedziami samych zawodników.

Mieliście kiedyś sytuację, w której było już naprawdę blisko? Czas wtedy zwalnia… Dokładnie to samo czują zawodnicy w tych momentach, kiedy już prawie leżą. Jak mówi Randy Mamola: „Nasze umysły zawodników pracują bardzo szybko, więc jeżeli coś się dzieje, dla nas to jest jak w zwolnionym tempie”.

W klipie zobaczycie bliskie sytuacje w wykonaniu legend, jak Randy Mamola czy Colin Edwards, ale jest też Loris Baz czy Niklas Ajo. Wszystko okraszone jest komentarzem samych zawodników, nagranym już teraz, po czasie. Przekonajcie się sami, co uważają o tych momentach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl