Jest kalendarz MotoGP na sezon 2020!

- Mick

Maksymalnie 17 rund, w tym jeszcze trzy poza Europą i kilka podwójnych weekendów. Sezon MotoGP ruszy w połowie lipca w Jerez!

Najpierw dwie rundy w Jerez, później jedna w Brnie i dwie kolejne w Austrii, a do tego czasu będzie wiadomo, czy pod koniec roku zawodnicy wylecą poza Europę. Jeśli nie, sezon zakończy się w listopadzie podwójną rundą w Walencji. Jeśli tak, z zaproponowanych czterech rund poza starym kontynentem, odbędą się maksymalnie trzy.

Do 31 lipca będzie jasne czy i które, ale sezon zakończy się najpóźniej 13 grudnia.

Wszystkie decyzje wciąż są prowizoryczne i uzależnione od rozwoju pandemii i decyzji rządów poszczególnych państw, ale na ten moment mamy 13 potwierdzonych eventów.

Co z kibicami? To się jeszcze okaże.

Oto kalendarz:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl