GP San Marino: zobacz specjalny kask Rossiego na Misano 2014
Piotr Jędrzejak
13 września 2014

„Misano ci pomoże” oraz odciski ust, dłoni oraz… łap!

Na pewno wiecie, że runda w Misano jest dla Valentino Rossiego bardzo specjalna – przede wszystkim dlatego, że to jego domowy wyścig. VR46 mieszka zaledwie 7 kilometrów od toru i to właśnie na nim po raz pierwszy się ścigał.

Właśnie dlatego tegoroczne malowanie uwzględnia wszystko to, co dla Valentino najważniejsze. Napis po obu stronach kasku głosi „Misano ti dà una mano”, co oznacza „Misano ci pomoże”. Ponadto na kasku znalazło się sporo innych, znaczących elementów: odciski dłoni jego mechaników, odciski łap jego ukochanych psów Cezara i Cecylii razem z odciskiem łapy jego rudego kota Rossano; są też odbicia ust dwóch kobiet jego życia – matki Stefanii oraz dziewczyny Lindy. Nie zabrakło też odcisku palca grafika odpowiedzialnego za wszystkie malowania, Aldo Drudiego!

Czy ten kask rzeczywiście pomoże Rossiemu? To się okaże już jutro, a tymczasem przeczytajcie zapowiedź od Micka oraz obejrzyjcie prezentację kasku i kilka ujęć z wolnych treningów:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły