GP San Marino: zobacz specjalny kask Rossiego na Misano 2014

- Piotr Jędrzejak

„Misano ci pomoże” oraz odciski ust, dłoni oraz… łap!

Na pewno wiecie, że runda w Misano jest dla Valentino Rossiego bardzo specjalna – przede wszystkim dlatego, że to jego domowy wyścig. VR46 mieszka zaledwie 7 kilometrów od toru i to właśnie na nim po raz pierwszy się ścigał.

Właśnie dlatego tegoroczne malowanie uwzględnia wszystko to, co dla Valentino najważniejsze. Napis po obu stronach kasku głosi „Misano ti dà una mano”, co oznacza „Misano ci pomoże”. Ponadto na kasku znalazło się sporo innych, znaczących elementów: odciski dłoni jego mechaników, odciski łap jego ukochanych psów Cezara i Cecylii razem z odciskiem łapy jego rudego kota Rossano; są też odbicia ust dwóch kobiet jego życia – matki Stefanii oraz dziewczyny Lindy. Nie zabrakło też odcisku palca grafika odpowiedzialnego za wszystkie malowania, Aldo Drudiego!

Czy ten kask rzeczywiście pomoże Rossiemu? To się okaże już jutro, a tymczasem przeczytajcie zapowiedź od Micka oraz obejrzyjcie prezentację kasku i kilka ujęć z wolnych treningów:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl