enduRanch 2013: najlepsze momenty wyścigu endurance na ranczu Rossiego!
Piotr Jędrzejak
5 lutego 2014

1,5 godziny ścigania i dużo slajdów – to musiała być świetna impreza!

Aktualnie wszyscy zawodnicy MotoGP są na testach na torze Sepang, ale zaledwie kilka dni temu na kanale Valentino Rossiego pojawił się nowy film! Jak być może pamiętacie, 7. grudnia Vale zorganizował na swoim Moto-Ranczu wyścig Endurance. Chłopaki dobierali się parami i przez 1,5 godziny ścigali się na płaskim, krętym torze dirt track. Było pełno akcji, slajdów i znanych nazwisk! Poza Rossim, na starcie ustawili się tacy riderzy, jak Andrea Iannone, Mattia Passini, Romano Fenati, Franco Morbidelli, Mauro Sanchini, Nicholas Bulega, Graziano Rossi (ojciec Valego), czy Luca Marini, z którym Rossi był w parze.

Po 40 okrążeniach, z przewagą zaledwie 0,4 sekundy (!!), zwyciężyła para Rossi / Marini tuż przed Pasini / Sanchini. Zobaczcie, co się działo. Zazdrościmy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły