Dlaczego Marquez wcisnął sprzęgło w Yamasze Lorenzo?
Piotr Jędrzejak
30 października 2013

W trakcie minionej rundy MotoGP w Japonii działo się sporo dziwnych rzeczy. Tajfun przeszkadzał w organizacji treningów, w kwalifikacjach w pierwszej trójce znalazł się Hayden na Ducati, a po całej rundzie Mick zwątpił w Pedrosę. Ale to nie wszystko! Po zakończeniu kwalifikacji, Marc Marquez wykorzystał chwilę aby dokonać akcji szpiegowskiej. Albo sabotażowej, nie wiemy. Zobaczcie:

Po co Marc wcisnął sprzęgło? Może chciał rzucić na Yamahę urok? Jeżeli tak, to nie do końca mu się to udało – Jorge wygrał. Może Marquez razem z resztą zespołu są ciekawi, jak w Yamasze pracuje sprzęgło przy nowej skrzyni seamless? Zwróćcie też uwagę co Marc robi wcześniej. Wygląda na to, że najpierw wcisnął własne sprzęgło, a później nonszalancko podszedł do Yamahy.

A może to był zwykły odruch bezwarunkowy – Marc zobaczył świetną, świecącą klamkę sprzęgła i niewiele myśląc po prostu nie mógł się powstrzymać przed jej wciśnięciem? Przyznajcie, też uwielbiacie wciskać sprzęgło w każdym motocyklu, do którego podchodzicie!

Na Wasze pomysły czekamy w komentarzach!

Uwaga, bonus sytuacyjny! Zabawny gif:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły