Podobnie jak dwanaście miesięcy temu, także i w tym roku nasz rodzynek w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2, Piotr Biesiekirski, wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Znów w ciekawy i pragmatyczny sposób.

Rok temu 18-latek przekazał na aukcję swój kombinezon z poduszką powietrzną, ale nie chodziło o to, aby osoba, która go wylicytuje, oprawiła go sobie w ramce i powiesiła na ścianie. Miało być praktycznie, a kombinezon miał posłużyć komuś do jazdy i tak się stało.

W tym roku jest podobnie. Podczas 28. finału WOŚP licytować można kolację z Piotrkiem, ale jak pisze sam zawodnik, nie chodzi tu o spotkanie fana ze sportowcem-celebrytą, a mega-praktyczny wieczór.

Jeśli Ty lub Twoje dziecko uprawiacie profesjonalnie sport – i nie muszą to być wcale wyścigi motocyklowe ani żadna forma motorsportu – to Piotrek, mimo młodego wieku, chętnie podzieli się swoim bardzo bogatym już doświadczeniem; od przygotowań, treningów i wyrzeczeń, przez radzenie sobie z porażkami i kontuzjami, łączenie sportu ze szkołą i nauką języków, a także efektywną współpracą na linii młody sportowiec – rodzice.

To może się komuś z Was naprawdę przydać, a do tego wspieracie WOŚP.

Licytację i dokładny opis znajdziecie TUTAJ.