Ciekawa aukcja Piotra Biesiekirskiego dla WOŚP

- MotoRmania

Podobnie jak dwanaście miesięcy temu, także i w tym roku nasz rodzynek w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2, Piotr Biesiekirski, wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Znów w ciekawy i pragmatyczny sposób.

Rok temu 18-latek przekazał na aukcję swój kombinezon z poduszką powietrzną, ale nie chodziło o to, aby osoba, która go wylicytuje, oprawiła go sobie w ramce i powiesiła na ścianie. Miało być praktycznie, a kombinezon miał posłużyć komuś do jazdy i tak się stało.

W tym roku jest podobnie. Podczas 28. finału WOŚP licytować można kolację z Piotrkiem, ale jak pisze sam zawodnik, nie chodzi tu o spotkanie fana ze sportowcem-celebrytą, a mega-praktyczny wieczór.

Jeśli Ty lub Twoje dziecko uprawiacie profesjonalnie sport – i nie muszą to być wcale wyścigi motocyklowe ani żadna forma motorsportu – to Piotrek, mimo młodego wieku, chętnie podzieli się swoim bardzo bogatym już doświadczeniem; od przygotowań, treningów i wyrzeczeń, przez radzenie sobie z porażkami i kontuzjami, łączenie sportu ze szkołą i nauką języków, a także efektywną współpracą na linii młody sportowiec – rodzice.

To może się komuś z Was naprawdę przydać, a do tego wspieracie WOŚP.

Licytację i dokładny opis znajdziecie TUTAJ.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl