Andrea Iannone z młotkiem kontra szyba w własnym Porsche
Piotr Jędrzejak
5 września 2016

Maniac Joe nie może zaliczyć minionego weekendu na Silverstone do udanych. Iannone wystartował z 3. rzędu i udało mu się wyprzedzić prawie wszystkich – jechał na drugiej pozycji. Ale w połowie wyścigu zmęczył prawe przedramię i nie mógł już perfekcyjnie kontrolować motocykla. Na 6 okrążeń przed metą, w prawym zakręcie najechał na nierówność. Przez brak siły w ramieniu nie utrzymał motocykla, uciekł mu przód i w ten sposób weekend zakończył się na poboczu…

Może zmęczenie prawego przedramienia wynikało z tego, że kilka dni wcześniej Andrea musiał pracować młotkiem? W nocy ze środy na czwartek, po północy zajechał na stację benzynową swoim Porsche Cayenne GTS. Nie mamy pojęcia jak udało mu się tego dokonać, ale zamknął kluczyki w środku… Nie mając zbyt wielu opcji do wyboru, wypożyczy młotek i rozpoczął włamanie przez szybę do własnego samochodu.

Każdemu się może zdarzyć.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły