Andrea Iannone z młotkiem kontra szyba w własnym Porsche

- Piotr Jędrzejak

Maniac Joe nie może zaliczyć minionego weekendu na Silverstone do udanych. Iannone wystartował z 3. rzędu i maniac joe silverstone 2016 - fot motogp_comudało mu się wyprzedzić prawie wszystkich – jechał na drugiej pozycji. Ale w połowie wyścigu zmęczył prawe przedramię i nie mógł już perfekcyjnie kontrolować motocykla. Na 6 okrążeń przed metą, w prawym zakręcie najechał na nierówność. Przez brak siły w ramieniu nie utrzymał motocykla, uciekł mu przód i w ten sposób weekend zakończył się na poboczu…

Może zmęczenie prawego przedramienia wynikało z tego, że kilka dni wcześniej Andrea musiał pracować młotkiem? W nocy ze środy na czwartek, po północy zajechał na stację benzynową swoim Porsche Cayenne GTS. Nie mamy pojęcia jak udało mu się tego dokonać, ale zamknął kluczyki w środku… Nie mając zbyt wielu opcji do wyboru, wypożyczy młotek i rozpoczął włamanie przez szybę do własnego samochodu.

Każdemu się może zdarzyć.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl