LOT PRZY 118km/h z podejściem do zakrętu!

- MotoRmania

Zawody flat trackowe w USA mają jeden szczególny tor – Peorię. Kiedy zobaczycie akcję z Peoria TT nie zapomnicie jej nigdy.

Jeżeli myślałeś, że zawody flat trackowe polegają na jeździe wyłącznie w lewo to byłeś w błędzie. Niektóre rundy, oznaczone symbolem TT, uwzględniają również prawe zakręty. Ale żaden nie jest tak ekstremalny jak ten na torze w Peorii – w zasadzie nie zakręt jest problemem lecz podejście do niego, które odbywa się W POWIETRZU PRZY PRĘDKOŚCIACH RZĘDU 112-120km/h !!! Na wzniesieniu poprzedzającym zakręt wybijasz się wysoko w powietrze i musisz postarać się wylądować jak najbardziej po lewej stronie – jeżeli nie masz odpowiednio zestrojonego zawieszenia, lub po prostu zrobisz to nieumiejętnie, konsekwencje są bardzo poważne. Zobaczcie jak to wygląda i co się tam dzieje! Szok!

 

 

 

To może Cię zainteresuje

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl