Horst Seiger w krytycznym stanie

- MotoRmania

Horst Seiger, znany zarówno z wyścigów WorldSBK, FIM EWC i Alpe Adria, jak i ulicznych zmagań na wyspie Man czy w Macau, uległ groźnemu wypadkowi podczas testów na torze Red Bull Ring.

Jak poinformował jego prywatny zespół Seiger Racing, w Yamasze R1 49-letniego Austriaka nie zadziałały hamulce na końcu długiej prostej prowadzącej do ciasnego, drugiego zakrętu.

Znany i lubiany zawodnik, który kilka miesięcy temu ponownie został ojcem, trafił do szpitala, gdzie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Lekarze określają jego stan jako krytyczny, ale stabilny.

Cała redakcja trzyma kciuki za powrót Horsta do zdrowia.

To może Cię zainteresuje

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl