Artiom Łaguta najlepszy w Lublinie, dwóch Polaków na podium

- Michał Krupa

Reprezentant Rosyjskiej Federacji Motocyklowej Artiom Łaguta zwyciężył w 6. rundzie zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Rosjanin zwyciężył w turnieju Orlen Grand Prix Polski w Lublinie. Podium uzupełnili Polacy, drugą lokatę zajął broniący mistrzowskiego tytułu Bartosz Zmarzlik, a na najniższym stopniu podium stanął jadący z „dziką kartą” Dominik Kubera.

Pozostali reprezentanci Polski: Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski, Mateusz Świdnicki oraz Wiktor Lampart zakończyli rywalizację na turnieju zasadniczym. W klasyfikacji generalnej cyklu po 6 z 11 turniejów Bartosz Zmarzlik o punkt wyprzedza Artioma Łagutę.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl