Poznałbyś Marqueza i Pedrosę, gdyby nalewali ci paliwo na stacji?

- Piotr Jędrzejak

Wjeżdżasz na stację aby zatankować swój pojazd. Człowiek z obsługi już bierze się na nalewanie paliwa. Obdarzasz go uśmiechem i mówisz „do pełna poproszę”. Wtem orientujesz się, że chyba już gdzieś widziałeś tę twarz… Czy to…?!

Tak. Sieć Repsol już po raz kolejny zatrudnia swoich najlepszych na świecie motocyklistów, aby trochę popracowali na stacji benzynowej. Kiedyś Dani Pedrosa z Markiem Marquezem obsługiwali klientów przy kasie, a tym razem wcielili się w obsługę na placu – nalewają paliwo.

Gdyby to nas spotkała sytuacja, w której dwóch Mistrzów Świata pod przykrywką pracuje na stacji, byłby to pewnie jeden z lepszych dni w życiu. Zresztą jak widać na ukrytych kamerach, wielu klientów chyba uważało podobnie.

Jeżeli podobała ci się ta akcja marketingowa, koniecznie zobacz pierwszą część, gdy Marquez i Pedrosa stali za kasą.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl