Z kamerami Hondy u Marca Marqueza, Tima Gajsera i Nickiego Haydena

- Piotr Jędrzejak

Gwiazdy MotoGP, Motocrossu i World Superbike opowiadają o sobie, o swojej codzienności oraz o drodze na szczyt.

Honda zaprasza Was wszystkich do 8. odcinka z serii Honda Racing TV. Tym razem przed kamerami opowiada o sobie, a szczególnie o minionym sezonie, dwóch najlepszych zawodników jeżdżących w barwach Wielkiego Skrzydła. Marc Marquez krótko opowiada jak minął mu rok i co robi teraz, gdy MotoGP ma zimową przerwę. Marc rozpoczyna też rozmowę z Timem Gajserem, który jako rookie w klasie MXGP zdobył w tym sezonie tytuł Mistrza Świata Motocross.

W tym odcinku kamery odwiedzają też byłego Mistrza MotoGP, aktualnego zawodnika WSBK, Nickiego Haydena. Zobaczycie kilka ujęć z jego jazdy, z jego farmy, a także backstage z sesji zdjęciowej. Ostatnią częścią tego odcinka jest podsumowanie nowości Hondy z targów Eicma w Mediolanie.

Każdy fan motocykli powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl