MotoRmania Tours

Dokąd pojechać na wakacje?

             Czy kolejna wycieczka do ciepłych krajów musi być nudna i monotonna?

                         Jak zaplanować początek sezonu?

                                    Gdzie poprawić technikę jazdy kiedy w Polsce pada i zimno?

Na te wszystkie pytania znamy już odpowiedź: 

MT to nasz nowy projekt, który umożliwi Wam realizację marzeń o wspaniałych podróżach na dwóch kołach w najbardziej egzotyczne i odległe zakątki świata.

Zaczynamy od Teneryfy, krainy wiecznej wiosny, pełnej kontrastów z potężnym wulkanicznym masywem El Pico de Teide w centrum. Wyspa należy do tych nielicznych ośrodków turystycznych świata, w których sezon trwa cały rok i posiada niezwykły potencjał, który zadowoli najbardziej wybrednych zwolenników wojaży – wspaniałe jedzenie, parki wodne, kluby i dyskotekiJ, a przede wszystkim wspaniałe drogi z zapierającymi dech widokami, pustynny krajobraz oraz piaszczyste plaże, a to wszystko będziecie mogli podziwiać z siodła motocykla Honda NC 700.

Przelot:
Transfer do hotelu i na lotnisko Teneryfa Sur
Pobyt w hotelu ze śniadaniem *
Motocykl Honda NC 700 do użytku przez cały okres wyprawy
Przygotowane roadbooki
T-shirt MotoRmania Tours z limitowanej serii

Cena pakietu wynosi:

1 osoba – 3800 zł **
2 osoby – 7000 zł **

*od 6 do 7 noclegów w wybranym obiekcie o standardzie minimum 3 gwiazdkowym
**cena przy I edycji (marzec/kwiecień/maj 2013, podana kwota zawiera wszystkie elementy wymienione w ofercie, w kolejnych miesiącach cena może ulec zmianie), cena dla dwóch osób uwzględnia jeden motocykl.

Wszelkie pytania kierujcie na adres lukasz.mosiewicz(małpka)motormania.com.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany/na wstępną rezerwacją wyślij maila na podany wyżej adres z wpisanym w tytule miesiącem, w który chcesz wyjechać, w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje.

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl