Film dokumentalny o Toprak Razgatlioglu – mistrzu WorldSBK

- Sebastian Radwan

Film dokumentalny „The Final Stunt”, który opisuję drogę Topraka Razgatlioglu do zdobycia tytułu mistrza WorldSBK (Mistrzostwa Świata Superbike’ów)

W sezonie 2021 Toprak Razgatlioglu został pierwszym w historii tureckim mistrzem świata WorldSBK. Jednocześnie pokonując dotychczasowego sześciokrotnego mistrza Superbike Jonathana Rea.

Dokument „The Final Stunt” skupia się przede wszystkim na finale sezonu w Mandalice, gdzie Razgatlioglu został mistrzem świata, a także przedstawia niektóre z najważniejszych do tej pory momentów w jego karierze, zawodowego motocyklisty Pata Yamaha.

Kamery śledzą Topraka Razgatlioglu zarówno na torze, jak i poza nim. W materiale zawarte są ekskluzywne nagrania, szereg wywiadów z kluczowymi osobami świata WSBK.

Dokument o Toprak Razgatlioglu dostępny do obejrzenia:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl