Jest dobrze! A może być jeszcze lepiej, jeżeli do nas dołączysz. Zamiast wybierać jeden zimowy wyjazd turystyczny lub trening torowy i być uwiązany jednym sztywnym terminem, możesz zafundować sobie przerzucenia maszyny do hiszpańskiej siedziby MotoRmanii pod Almerią (05.01. – 28.03.2018). Polujesz na spokojnie na tanie bilety lotnicze i przyjeżdżasz kiedy chcesz i na ile chcesz. Czekamy na Ciebie tutaj:

Jeżeli chcesz trenować na torze dowieziemy Twój motocykl na dowolnie wybrane przez Ciebie track daye z listy znajdującej się poniżej. O nic się nie musisz martwić – dajesz znać, że będziesz, a motocykl będzie czekał na torze. W przypadku gdy jedziesz wyłącznie turystycznie, zapewnimy Ci opiekę nad motocyklem i transfery z/do lotniska w Maladze, Almerii lub Alicante (pokryjesz tylko koszty paliwa). Oczywiście jeżeli będziesz sobie wolał wypożyczyć auto i dojechać samodzielnie, to zapewnimy Ci możliwość zostawienia go na zamkniętym terenie posiadłości Casa Cueva MotoRmania.  Zostało nam tylko 6 miejsc :) – przyjedźcie na imprezę do nas, ta zima będzie epicka!

Oprócz zawodników Mistrzostw Polski, do wyjazdu MotoRmanii dołącza Daniel Blin – najbardziej obiecujący prospect polskiej sceny wyścigowej (na pewno o nim słyszeliście). Będzie do dyspozycji osób, które chciałyby uzyskać od niego wskazówki co do jazdy po torze. My też pomożemy.

Casa Cueva Hiszpania z MotoRmanią (2)

Co zrobić żeby załapać się na wyjazd?

Zgłosić się pilnie na listy@motormania.com.pl, zarezerwować miejsce na tirze MotoRmanii dokonując wpłaty. Potem dostarczyć maszynę, opony, kombinezon i inne bagaże (w rozsądnych ilościach) do Warszawy do 2. stycznia 2018. Następnie już tylko wybieracie, bez pośpiechu kiedy i na jakie treningi chcecie lecieć (rezerwacji treningów należy dokonać indywidualnie u organizatorów – nazwy firm podane przy datach) lub kiedy chcecie przyjechać na wypad turystyczny. Przy niskich cenach biletów w zimie, do Alicante lub Malagi można się dostać szybciej i taniej, niż z Warszawy do Zakopanego. Wiele osób będzie mogło po prostu wyrwać się na weekend. Wasz motocykl będzie czekać na wybranych przez Was torach, o ile poinformujecie nas minimum na 24h przed danym eventem. Cena 2990 zł obejmuje transport na trasie Warszawa-Hiszpania-Warszawa, ubezpieczenie, oraz dowóz maszyn na  treningi. Natomiast w przypadku maszyn turystycznych, cena obejmuje przechowywanie w zamkniętych, strzeżonych pomieszczeniach oraz tanie transfery z lotniska w Maladze, Almerii lub Alicante (ponosi się tylko koszt paliwa – ok 25 euro w jedną stronę, bezpłatnie w przypadku lotniska w Almerii). Tej zimy możecie przejechać na torach więcej kilometrów, niż w Polsce podczas całego sezonu :). Maszyny wracają do kraju 28. marca i wtedy będzie je można odebrać.

Casa Cueva Hiszpania z MotoRmanią (4)

LISTA TRACK DAYÓW – ŁĄCZNIE PONAD 40 DNI NA TORACH!!!

Cartagena   06-08.01        3 dni jazdy z     Track days 4 all

Almeria  08-12.01              5 dni jazdy z       Valentinos

Cartagena    20-24.01             5 dni jazdy z       Art Motor

Cartagena  24-27.01         4 dni jazdy z          Rennteam Eilers

Cartagena  28- 01.02        4 dni jazdy z         Zenergy Racing

Jerez        02.02-09.02     8 dni jazdy z       Swiss Racing for Fun

Almeria       25.02-02.03     7 dni jazdy z      Valentinos

Cartagena   12-16.03           5 dni jazdy      Motorradhaus

Cartagena     17-19.03          3 dni jazdy     Hafeneger

Valencia        23-25.03.          3 dni jazdy    Hafeneger

No to hop! Czekamy pod listy@motormania.com.pl !

No to hop! Czekamy pod listy@motormania.com.pl !