Wymiana oleju, serwis zawieszenia oraz TRENING POZYCJI NA PIT-BIKE! Wszystko to w pakiecie na Eneos Track Day z MotoRmanią!

Nie dość, że na organizowanym przez MotoRmanię Eneos Track Day na Silesia Ringu 22-23 maja profesjonaliści z BFG Suspension ustawią Wam zawieszenie, wieczorem w poniedziałek odbędzie się szkolenie z ustawiania zawieszenia, że będzie można zmienić olej i dostaniecie wtedy mnóstwo fantów od Eneos Polska, to na dodatek otrzymacie próbkę szkolenia Grip Zone! Zobaczcie o co chodzi:

Każdy kto już zapłacił za track day oraz ci, którzy zapłacą do czwartku 18. maja, będą mogli pomiędzy sesjami poćwiczyć pozycję na jednym z naszych pit bików! Oczywiście za free:)

Zobacz też:
– więcej o track dayu na Silesia Ring
więcej o ustawianiu zawieszenia od BFG i wymianie oleju od Eneos.

[Aktualizacja] – Wszyscy uczestnicy Eneos Track Day będą mieli możliwość testowania floty motocykli Honda, w tym nowego modelu CBR1000RR Fireblade!

[Koszty] – Aktualna cena „430zł / 1 dzień lub 830zł / 2 dni” obowiązuje jedynie do końca soboty, to znaczy do 23:59 dnia 20. maja. Od niedzieli oraz przy płatności na miejscu, cena wynosiła będzie „550zł / 1 dzień lub 980zł /2 dni„. Czekamy na zgłoszenia!

Zapisy na Eneos Track Day na Silesia Ring pod mailem wyjazdy@motormania.com.pl oraz za pomocą poniższego formularza:

Imię i Nazwisko

E-mail:

Numer telefonu (np. +48 000 000 000):

Wybierz swoją grupę:
A - zaawansowana; B i C - średnio zaawansowana; D - początkująca

Koszt:
•Termin: 1-2 lipiec 2017. Jeden dzień za 430 zł LUB dwa dni za 830 zł

Wpisz wariant płatności (430 zł lub 830 zł):

Biorąc udział w treningach akceptujesz poniższe warunki:
Oświadczam, że zobowiązuje się przestrzegać zasady poruszania się po torze, oraz biorę na siebie pełną odpowiedzialność za ewentualne następstwa treningu odbywającego się na Torze Silesia Ring w dniach 1-2 lipca 2017. Oświadczam jednocześnie, że za szkody materialne i zdrowotne nie będę żądał żadnych roszczeń wobec organizatora, firmy Motor-Media Sp. z o.o.

* Formularz rejestracyjny zostanie potwierdzony w ciągu 24 godzin drogą mailową.

eneos track day motormania silesia ring (2)