Paweł po prostu przesadził. Napisał nam wiadomość: „Nie wiem czy to się nadaje do publikacji, ale posklejałem filmik z wyjazdu w październiku zeszłego roku do Malagi :)”.

On nie wie czy to się nadaje, haha, dobre. Przecież to jest jeden z najfajniejszych filmów w dziejach! Jest tym bardziej zajawkowy, gdy pomyślimy sobie, że już (aż?) za 4 miesiące znowu jedziemy na te genialne trasy!

Na filmie od Pawła zobaczycie to, co najważniejsze w naszych wyjazdach do Malagi – trasy z pięknymi widokami, świetnym asfaltem i zakrętami, które nie mają sobie równych. Oczywiście (co gorąco polecamy), można skoczyć na Gibraltar i wjechać motocyklami na jego szczyt lub odwiedzić malowniczą Rondę. Poza motocyklowymi tematami, na naszych wyjazdach jest jeszcze coś – wspólne, wieczorne imprezy przy basenie. Ale to chyba dobrze, że tego Paweł nie nagrywał…

Teraz obejrzyjcie genialny film z Malagi, a później zapraszamy Was do wydarzenia na Facebooku – znajdziecie tam wszystkie szczegóły dotyczące trzech najbliższych wyjazdów!