Jak się okazuje, mamy też czytelników w Brazylii!

Na redakcyjnym mailu znaleźliśmy wiadomość od Joao Corleone i ku zdziwieniu wszystkich zainteresowanych po naszej stronie Wielkiej Wody, to wcale nie był spam. Joao lub jak podpisuje się po angielsku, John odwiedza nasz portal z Brazylii, a teraz chciał podzielić się z nami filmem, który sam nakręcił. Jest to klip promocyjny jego kolegi, stuntera o ksywce Kbça. Pochodzi on z miasta Guarujá, a jeździ na Hondzie Falcon Nx400 ze specjalnie zmodyfikowanymi hamulcami, zawieszeniem oraz gaźnikiem.

Joao pisze też, że stunterzy w Brazylii mają naprawdę ciężko, ponieważ zupełnie nie są wspierani przez rząd, który teoretycznie powinien pomagać sportowcom. Cóż, znamy ten problem także i u nas…. AC Farias jednak też pochodzi z Brazylii, a chyba wiecie, że jest już ikoną i ojcem chrzestnym stuntu.

Przechodząc jednak do sedna sprawy – Joao przede wszystkim prosi nas o ocenę oraz konstruktywną krytykę po pierwsze umiejętności stuntera, a po drugie poziomu zmontowania klipu. Obu z panów chodzi o to, żeby podnosić swoje kwalifikacje. Są więc cyrkle w różnej formie, drift, zaawansowane stopale (również z obrotem i wyskokiem z zawieszenia), krótko mówiąc jest naprawdę dobrze i jest na co popatrzeć! Sam film chyba też zmontowany jest nieźle?

Co wy sądzicie? Joao i Kbça proszą Was o konstruktywną krytykę, piszcie w komentarzach!