Do jubileuszowej, 10. edycji Stunt Grand Prix zostało jeszcze dużo czasu. Tak naprawdę to dopiero 2 miesiące temu odbyła się poprzednia edycja, ale organizator  już szykuje potężne atrakcje, a swoje przygotowania rozpoczyna już teraz.

Stunt Grand Prix 2018 odbędzie się, tak jak zwykle, w lipcu na parkingu C.H. Auchan w Bydgoszczy. Do tego wydarzenia zostało jeszcze 10 miesięcy, jednak już teraz wiadomo, że jedna z nagród będzie całkiem wyjątkowa. Na tę okazję organizator przeznaczył motocykl! Kawasaki ZX-6R 636 przygotowane do stuntu!

Kawasaki ZX6R stunt pies Stunt Grand Prix 2018 (3)

Sprzęt wyposażony jest już w specjalnie zmodyfikowany zbiornik paliwa, sportowy tłumik, tuningowe dźwignie, czarną szybę, stalowe sety kierowcy oraz Subcage, jednak projekt jest rozwojowy. Na owiewkach znajdują się już loga marek, z którymi Stunt Grand Prix współpracuje od dawna: Miasto Bydgoszcz, C.H. Auchan, Immochan, RSO Team, RENOVATIO oraz MotoRmania. Ostatnio dołączył producent akcesoriów do stunt-motocykli, firma Piminnovation. Organizator zaprasza do współpracy również kolejnych sponsorów.

Kawasaki ZX6R stunt pies Stunt Grand Prix 2018 (2)

Zarejestrowany i przygotowany do stuntu motocykl jest oczywiście tylko jedną z nagród, które organizator ma w rękawie na 10. edycję imprezy. W planie jest również retransmisja na dwóch, znanych kanałach telewizyjnych…

Więcej szczegółów niebawem, śledźcie Stunt Grand Prix na facebooku oraz na stronie www i już przygotowujcie się na lipiec 2018!

Stunt Grand Prix zawodnicy

Kawasaki ZX6R stunt pies Stunt Grand Prix 2018 (1)

Kawasaki ZX6R stunt pies Stunt Grand Prix 2018 (4)