Mistrzostwa Świata Stunt GP 2018 odbędą się w dniach 22-24. czerwca 2018 roku.

Organizator odbywających się od 9 lat zawodów Stunt Grand Prix właśnie poinformował nas, że jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się nie w pierwszy weekend lipca (jak to zwykle bywało), ale w weekend 22-24. czerwca 2018 roku. Powodem, dla którego wydarzenie przesuwa się o dwa tygodnie wcześniej, niż było to zaplanowane, jest nowa ustawa dotycząca niedziel wolnych od handlu – jak pamiętacie, Stunt GP odbywa się na parkingu CH Auchan w Bydgoszczy. Zobowiązania wobec części sponsorów podyktowały zmianę terminu.

Stunt GP 22-24.06.2018

Nowa data to 22-24. czerwca jest o tyle lepsza, że zawodnicy i fani, i zawodnicy szybciej zawitają na bydgoskie mistrzostwa świata w stuncie!

Organizator informuje przy okazji, że formularz zgłoszeniowy dla zawodników pojawi się na stuntgp.eu do końca marca. Jak co roku publiczność może liczyć na darmowy wstęp, a udział zawodników z wielu państw prezentujących najwyższy poziom dostarczy niezapomnianych wrażeń!

IMG_7673

Nagroda główna w StuntGP 2018 pozostaje bez zmian. Tak jak już informowaliśmy, jest to Kawasaki 636 przygotowane do stuntu! Motocykl zyskuje konkretne wyposażenie – do inicjatywy dołączyli kolejne 4 firmy oferujące stuntowe dodatki: Piminnovation (Polska), RSC (USA), MotoBSK (Rosja) oraz ThisSideUp (Rosja).