Kyle ma dla Was krótki film z dzikiego driftowania oraz długi film „Stunt and Destroy 2″ ze swoimi najlepszymi wyczynami!

Kyle jest stunterem, którego chyba sztandarowym i ciągle ulepszanym trickiem jest opracowany w 2014 roku 540 SHUFFnado w wielu kombinacjach. W skrócie jest to połączenie slajdu z obrotem o 360 stopni do cyrkla. Ale to nie jedyne, co potrafi Kyle. Jest też całkiem dobry w driftach!

Ma swoje Kawasaki 636 z długim wahaczem i sadzi wszystkie możliwe kombinacje driftu. Wymyślcie coś, a on to robi. Z nogą w górze, stojąc na jednym podnóżku, lewą ręką, no po prostu czad. Zobaczcie!

Ale ten klip jest tylko wstępem i zapowiedzią do jego dużego filmu „Stunt and Destroy 2″. Ma 16 minut i jak Kyle sam opisuje: „Stunt and Destroy 2 to kolejny film, przy którym możecie usiąść na więcej niż 3 minuty. Nakręciłem go, ponieważ chciał pokazać wszystkie różne kombinacje, które testuję gdy trenuję, ponieważ uczucie opanowania czegoś tak trudnego jest nie do opisania. Właśnie to uczucie gonię zawsze, gdy siadam na motocyklu. To jest moja pasja i cieszę się, że mogę robić takie filmy, abyście mogli je oglądać. Dzięki!”

Tricki Kyle’a rzeczywiście są czasami trudne do opisania. Ale niech nie wydaje się Wam, że wszystko przychodzi łatwo. Na początku i końcu filmu Kyle wrzucił ujęcia z gleb i wpadek podczas treningów. To wszystko kosztuje ogrom wysiłku i bólu.